Dosyć tego!! Basta!! / Dobromir

publixo.com 2 часы назад

- O D E Z W A P O Ż E G N A L N A -
(bo idę o zakład, iż zostanę zbanowany)

~~
Miałem zamiar napisać spory elaborat
- dla mnie bowiem nadeszła właśnie taka pora,
kiedy to nerwy faceta po osiemdziesiątce,
są napięte do granic.

Miast dreptać po łące
- ukwieconej, pachnącej, gdzieniegdzie poziomki
a choćby maliny kuszą swoim smakiem
- ja tutaj się użeram z jakowymś łajdakiem!!

Dosyć tego!! Basta!!

Przez niego kilka razy byłem zbanowanym
- i nie tylko tutaj!!
Jakie to wobec niego LOTTA ma znów dzisiaj plany
- zagadka ta mocno zatruta ...

Arsene oraz Rozar - dla mnie to łajdaki,
których w okolicy swojej nie chcę choćby widzieć!!

Wspominam tu o zdrowiu, ale też o wstydzie ...

Dlatego też na koniec mojego pobytu
chcę zawezwać obecnych - bez jakiegoś kitu
- zechciejcie przez czas jakiś zaniechać publikacji.

Inaczej nie dojdziecie tutaj swoich racji ...

To będzie dla nich jawnym pograniem na nosie
- niechaj ci dwaj i Lotta kisną w własnym sosie ...
~~
Читать всю статью