Ekspresowy termin badania dla posłanki KO. Zwykli pacjenci czekają niemal dwa lata
Zdjęcie: /Albert Zawada /PAP
Małgorzata Pępek, posłanka Koalicji Obywatelskiej z powiatu żywieckiego, w ciągu zaledwie trzech tygodni doczekała się na badania w szpitalu w Żywcu - informuje portal zero.pl. Inni pacjenci czekają na to specjalistyczne badanie niemal dwa lata. Portal twierdzi, iż Pępek...





![Zaskakujący widok. Nietypowa akcja służb w Ostrołęce [ZDJĘCIA]](https://www.eostroleka.pl/luba/dane/pliki/zdjecia/2026/zdjeciail.png)





