Kancelaria Karola Nawrockiego wynajmuje limuzyny dla urzędników. 2 mln zł za osiem aut
Zdjęcie: Foto: PAP
Kancelaria Karola Nawrockiego wynajęła limuzyny Audi. Jak wynika z dokumentów przetargowych, kupiła też Mercedesy, choć do finalizacji zakupu miało nie dojść. – To zbyt duże luksusy jak na urzędników – komentuje polityczna konkurencja.







