Radosław Sikorski: Żołnierzy trzeba mieć więcej, bo „zużywają” się po kilku miesiącach
Zdjęcie: Foto: AFP
- jeżeli się zorganizujemy, jeżeli do końca dekady stworzymy taką armię, jaką planujemy, to byłby szaleństwem, żeby nas zaatakować - mówił wicepremier, szef MSZ Radosław Sikorski, który wziął udział w zorganizowanej we Wrocławiu w ramach Kongresu Re_Mind debacie „Wojna i pokój”.







